جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1397/11/17 چهارشنبه
مراسم رونمایی از سه محصول جدید

روز چهارشنبه هفدهم بهمن، همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم رونمایی از سه محصول جدید شرکت با عناوین: فرابانک، STM و موبایل کیوسک، با حضور آقای داود محمدی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون اصل نود، آقای مهندس صوفی لو مدیریت محترم عامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت، در کارخانه قزوین برگزار شد.

در این مراسم، ابتدا گزارشی از تاریخچه تولید و روند شکل گیری کارخانه ی شرکت، و همچنین تنوع محصولات توسط آقای مهندس لرنی ارائه شد، و در ادامه، آقای مهندس صوفی لو با تبیین سیاست های راهبردی شرکت در زمینه تولید و اشاره به تبدیل تهدیدات ناشی از تحریم ها به فرصتی برای تقویت تولید و بهره گیری از توان داخلی در کاهش خروج ارز از کشور و افزایش اشتغال نیروی کار ایرانی در راستای حرکت بسوی اقتصاد مقاومتی،  به معرفی سه دستگاه جدید پرداخته و گفتند:

پس از تولید موفق دستگاه "خود بانک" (VTM) و با توجه به قیمت بالای آن، موفق به ساخت "دستگاه فرابانک" با قیمت تمام شده کمتری شدیم که در واقع یک کیوسک بانکی بزرگ است و همانند دستگاه "خود بانک" بخش عمده عملیات یک شعبه بانک از جمله افتتاح حساب، صدور ضمانتنامه بانکی، دریافت اقساط، صدور انواع کارت هدیه و ... (بجز دریافت و پرداخت وجه نقد) را انجام می دهد.

 

STM (Small Teller Machine) نیز دستگاه دیگری است که بمنظور کاهش قیمت تمام شده برای ارائه خدمات بانکی خاص طراحی و تولید شده است. در این پروژه هر بانک می تواند صرفاً  بر اساس کاربرد و نوع خدمات مورد نظر خود نسبت به سفارش تولید دستگاه، اقدام نماید. برای مثال نمونه تولید شده فعلی برای احراز هویت و افتتاح حساب بانکی و صدور کارت و دفترچه حساب در خارج از شعبه طراحی شده است.

 

"موبایل کیوسک" یا کیوسک پرتابل نیز دستگاه جدیدی است که برای اولین بار درکشور در قالب یک کیف کوچک و قابل حمل طراحی و با استفاده از سیم کارت و باطری لیتیومی قابل شارژ، امکان ارائه خدمات بانکی در هر نقطه از کشور را فراهم می سازد. نکته قابل توجه در تمام این محصولات، قابلیت احراز هویت افراد از طریق کارت ملی هوشمند و اثر انگشت ثبت شده در سازمان ثبت احوال کشور است.

آقای مهندس صوفی لو در زمینه تاثیر تولید این محصولات برکاهش هزینه های بهای تمام شده اظهار داشتند بعنوان مثال قیمت فروش یک دستگاه "خود بانک" تولید داخل تقریبا معادل یک سوم نمونه خارجی وارداتی است.

در ادامه این مراسم، آقای داود محمدی رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از سایت تولید کارخانه، با تاکید بر حمایت از تولید ملی، گفتند: در وضعیت فعلی و با توجه به تحریم‌ها و فشارهای سنگین آمریکا علیه اقتصاد ایران، حمایت از تولید داخل همواره باید مورد تاکید و توجه قرار گرفته و در الویت باشد.

نماینده محترم مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به عمق کم نظیر فعالیت تولیدی و تنوع محصولات، شرکت فرادیس البرز را نمونه موفقی در حمایت از کالای ایرانی توصیف کرده و افزودند: با وجود تمامی مشکلات داخلی و خارجی، این شرکت ضمن بومی سازی دستگاه‌های بانکی، از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و موجبات اشتغال زایی ده‌ها تن از متخصصین را فراهم کرده است.

ایشان اظهار امیدواری کردند که مسئولین استانی و کشوری با حمایت های خود به رشد و توسعه تولیدات داخلی در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی کمک کنند.

در خاتمه این بازدید، آقای مهندس صوفی لو ضمن تشکر از ریاست محترم کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، جهت بازدید از فعالیت های تولیدی این شرکت اعلام کردند: فعالیت های شرکت داده ورزی فرادیس البرز  بعنوان یک "شرکت دانش بنیان" محدود به تامین، تولید و فروش تجهیزات بانکی نمی شود بلکه در ادامه ی فروش، مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت محصولات توزیع شده را نیز برعهده دارد لذا ما   با جذب بیش از900 نفر پرسنل متعهد و متخصص و راه اندازی بیش از 140 دفتر در سراسر کشور در حال حاضر باپشتیبانی بیش از 17000 دستگاه در سطح کشور با سهم بیش از 30 درصد از این بازار، رتبه نخست در بخش پشتیبانی دستگاه های خودپرداز در کشور را بر عهده داریم. بنابراین فعالیت های شرکت منجر به ایجاد اشتغال مستقیم برای حدود 1000 خانواده ایرانی شده است. لذا برای تسهیل در ادامه کار، از مسئولین استانی و سازمان هایی مانند وزارت صنعت معدن وتجارت، گمرک، تامین اجتماعی، مالیات و... که تصمیمات و نحوه عملکردشان تاثیر مستقیمی در نتایج فعالیت های شرکت های فعال در این حوزه دارد دعوت می‌کنیم که از این توانمندی ها بازدید و جهت رفع پاره‌ای از مشکلات مرتبط با حوزه خود مساعدت نمایند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما