جدیدترین محصول شرکت فرادیس
 شرکت داده ورزی فرادیس البرز با هدف ارائه خدمات جدیدی درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تاریخ 1383/02/09تأسیس گردید.
سهامداران شرکت عبارتند از :شرکت ملی انفورماتیک به میزان 17 درصد و شرکت خدمات انفورماتیک به میزان 83 درصد
             
معرفی شرکت ملی انفورماتیک
شرکت ملی انفورماتیک در تاریخ ۲۲ /۱۰/۱۳۶۹ به ثبت رسیده است و در تاریخ ۲۷/۰۸/۱۳۷۲ مرکز اصلی آن به جزیره کیش انتقال یافته و در اداره ثبت شرکت‌های بندرلنگه به ثبت رسیده است. پس از مدتی پرونده ثبتی شرکت از بندرلنگه به کیش منتقل و در تاریخ ۲۷/۰۵/۱۳۷۹ ثبت شد.
شرکت ملی انفورماتیک با تخصص وسیع و تجربه مفید در تعریف، ایجاد و مدیریت شرکت‌ها در زمینه فن‌آوری نوین در بخش‌های انفورماتیک، مخابرات، خدمات بانکی از موقعیت ممتازی برخوردار است. این شرکت با تدوین راهبردهای کلان گروه و ترسیم نقشه توسعه شرکت، برای ایجاد هماهنگی و تحقق یکپارچگی شرکت‌ها، نسبت به تصویب و ابلاغ منشور راهبردی شرکت‌های گروه اقدام کرده است.
اهم فعالیت‌های شرکت ملی انفورماتیک در حال حاضر،‌ حول شش محور زیر ساماندهی شده است:
1. مدیریت سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در حوزه IT به ویژه بانکداری الکترونیکی
2. مدیریت و برنامه‌ریزی جهت استفاده بهینه از امکانات گروه
3. برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری به‌منظور ارتقای سطح فعالیت‌های گروه
4. پیشبرد اهداف عمده طرح جامع اتوماسیون بانکی کشور ازجمله سیستم‌های پرداخت ملی (NPS)
5. بررسی و تحقیق در مورد فن‌آوری‌های جدید و خدمات نوین درزمینهٔ IT، جهت گسترش و پیاده‌سازی آن‌ها در حوزه‌های مختلف ازجمله صنعت بانکداری کشور
6. فرهنگ‌سازی و ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی در سطوح مختلف نظام بانکی و جامعه
معرفی شرکت خدمات انفورماتیک
شرکت خدمات انفورماتیک در راستای سیاست‌های بانک مرکزی به‌منظور ایجاد و راه‌اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور در آذرماه سال ۱۳۷۲ به‌عنوان بازوی اجرائی تأسیس شد. این شرکت از بدو پیدایش برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد زیرساخت‌های موردنیاز و تشکیل مراکز تأمین نیازهای اجرائی اقدام کرد.
زیرساخت‌های موجود شرکت خدمات انفورماتیک در طی دو دهه گذشته با تکنولوژی‌های روز جهان در زمینه‌های بانکداری الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مراکز کامپیوترهای بزرگ (MainFrame)، شبکه مخابراتی اختصاصی VSAT، راهبری سیستم‌های بزرگ و چند سکویی با قابلیتOnline/ Realtime تشکیل و توسعه یافته است.
دانش فنی و تجربه تخصصی بیش از بیست سال، این شرکت را در زمره بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در این حوزه در سطح منطقه و جهان قرار داده است.
شرکت خدمات انفورماتیک بر اساس آخرین وضعیت احراز صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های کامپیوتری، توسط شورای عالی انفورماتیک، از بین شرکت‌های انفورماتیکی فعال کشور «مقام اول» را کسب کرده و در ۱۱ نوع فعالیت اصلی «رتبه نخست» را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این شرکت خدمات انفورماتیک دومین شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات است که در بورس تهران پذیرفته شده و سهام آن از این طریق در اختیار علاقه‌مندان و خریداران قرار گرفته است.
شرکت خدمات انفورماتیک طیف گسترده فعالیت‌ها و خدمات خود را با تکیه‌بر کادر متخصص و باتجربه شرکت در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد. این مجموعه در قالب پنج معاونت اصلی «منابع و توسعه مدیریت»، «بازاریابی و فروش»، «نرم‌افزار»، «شبکه» و «عملیات» مشغول به فعالیت است. موفقیت و جایگاه فعلی شرکت حاصل فعالیت هماهنگ و نزدیک این پنج معاونت با یکدیگر است.
فعالیت‌های شرکت خدمات انفورماتیک از طراحی و تولید نرم‌افزارهای تخصصی تا ایجاد و گسترش شبکه اختصاصی مخابراتی و از عرضه و تولید دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و پایانه فروش (POS) تا ارائه خدمات موردنیاز بانک‌ها به‌صورت برون‌سپاری (Outsourcing) سبد کاملی از راه‌حل‌ها، محصولات و خدمات را به مشتریان خود عرضه می‌کند.
همچنین این شرکت اولین و بزرگ‌ترین شبکه ارتباطات بانکی شعب، خودپردازها و کارتخوان‌ها و تنها ارائه‌کننده شبکه ارتباطی بین بانکی- NiBN- برای خدمات بین بانکی مانند شتاب، شاپرک، ساتنا، پایا، چکاوک و سایر سامانه‌های حاکمیتی است.
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما