جدیدترین محصول شرکت فرادیس
خدمات شرکت داده ورزی فرادیس البرز
نصب، راه اندازی و پشتیبانی از دستگاه های خودپرداز
شرکت داده ورزی فرادیس البرز با 14 سال تجربه در زمینه نصب، راه اندازی و پشتیبانی از دستگاه هـای خودپرداز، در حال حاضر بیش از 14،000 دستگــاه خودپرداز  Wincor Nixdorf را در سطح کشور پشتیبـانی می نماید. شرکت داده ورزی فرادیس البرز با اتکا به دفاتر عملیاتی گسترده، مراکز را مراکز تعمیراتی و انبارهای متعدد موفق به ارائه SLA منحصر به فردی در زمینه پشتیبانی دستگاه های خودپرداز شده است.
ارائه خدمات سیستم های پرداخت در محل

شرکت داده ورزی فرادیس البرز با توانایی های ویژه در طراحی، تولید از یک سو و نصب و راه اندازی و پشتیبانی تجهیزات مورد نیاز سیستم بانکی در اقصی نقاط کشور از سوی دیگر و تجربه پشتیبانی و تعمیرات بیش از400,000 دستگاه POS، دارای پتانسیل و توانمندی منحصر به فرد در ارائه خدمات پرداخت الکترونیک در قالب شرکت PSP می باشد.

نصب، راه اندازی و پشتیبانی شبکه های VSAT/VNB

پشتیبانی از تجهیزات شبکه VSAT/VNB و سایر سیستم هایی مخابراتی نصب شده در شعب بانک های کــشور به عنــوان یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت داده ورزی فرادیس البرز مطرح می باشد. در حال حاضربیش از 7000 پایانه VSAT و 7000 دستگاه VNB تحت پشتیبانی کامل این شرکت قرار دارند.

سرورهای Rack Mount و Tower

نصب، راه اندازی و پشتیبانی از تجهیزات اتوماسیون بانکی شامل تجهیزات ذخیره سازی داده، سرورها، کامپیوتر ها و دستگاه های چاپگر و اسکنر از فعالیت های مهم شرکت داده ورزی فرادیس البرز در این زمینه میباشد.

خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما