جدیدترین محصول شرکت فرادیس
آخرین اخبار و رویدادها

1397/11/8 دوشنبه

30 پله صعود برای شرکت داده ورزی فرادیس البرز در جدیدترین رتبه بندی شرکت های برتر ایران IMI-100

براساس آخرین ارزیابی‏ها و گزارش سازمان مدیریت صنعتی، در بیست و یکمین سال رتبه‏ بندی شرکت‏های برتر ایران (IMI-100) که براساس اطلاعات مالی در زمینه ‏های مختلف صورت می‏گیرد. شرکت داده ورزی فرادیس البرز در هفتمین سال حضور در ایـن رتبه‏ بندی به لحاظ میزان فروش و درآمد حاصله در بین صد شرکت سوم، با 30 پله صعود نسبت به سال گذشته ، موفق به کسب رتبه 237 گردید. همچنین بنا به ارزیابی های صورت گرفته در گروه رایانه و فعالیت های وابسته نیز شرکت داده ورزی فرادیس البرز با سه رتبه صعود موفق به کسب رتبه 16 شده است.

.

این موفقیت را که حاصل تلاش جمعی و همدلی مدیران و کارکنان شرکت است، به همکاران محترم تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق روزافزون در راستای دستیابی به اهداف برنامه‏ریزی شده  مسئلت می‏نمائیم.

در این دوره از همایش 500 شرکت بزرگ کشور بر اساس شاخص هایی از جمله میزان فروش، فروش سرانه، ارزش افزوده، میزان دارایی، تعداد کارکنان، رشد اشتغال، سودآوری، رشد صادرات و همچنین نسبت پوشش هزینه بهره و ... مورد نقد و بررسی و رتبه بندی قرار گرفته اند.

هدف از رتبه بندی شرکتهای برتر ایران شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکتهای ایرانی و رتبه بندی آنها از نظر میزان تاثیر گذاری دراقتصاد ملی با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی، است.

.

خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما