جدیدترین محصول شرکت فرادیس
آخرین اخبار و رویدادها

1397/10/25 سه شنبه

بازدید مدیران ارشد بانک ایران زمین از سایت تولید

جمعی از مدیران ارشد بانک ایران ‌زمین روز سه شنبه 25 دی ماه 97 از سایت تولید شرکت فرادیس البرز در شهر صنعتی البرز استان قزوین بازدید کردند . در این بازدید، آقای سعید قربانی عضو هیأت مدیره ، آقای فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات و جمعی دیگر از مدیران ارشد بانک ایران زمین را آقای مهندس صوفی لو مدیرعامل و آقای مهندس محمدی عضو هیات مدیره و معاون مشتریان شرکت همراهی نمودند.

.

 

 در ابتدای این بازدید آقای صوفی لو ضمن خوشامدگویی به مهمانان ، از حضورشان در کارخانه و سایت تولیدی قزوین تشکر نمودند. در ادامه آقای لرنی سابقه ای از تولید در شرکت فرادیس البرز ارائه و به معرفی انواع محصولات تولیدی شرکت اعم از انواع  خودپرداز، کیوسک بانکی، ماژول ها و محصولات جانبی،  و تبیین عمق و ظرفیت های تولید در شرکت فرادیس البرز پرداختند.

در ادامه آقای صوفی لو به اخذ نمایندگیPOS از شرکتBitel کره جنوبی اشاره نموده و عنوان داشتند در حال حاضر شرکت فرادیس امکان فروش این POS را دارد و ظرف چند ماه آتی خط تولید داخلی آن نیز در کارخانه سلفچگان شرکت آغاز بکار خواهد کرد.
در این رابطه آقای اصغر باباپور مدیر امور تحقیق و توسعه بانک ایران زمین با توجه به شناخت و کیفیت محصولات Bitel از این موضوع استقبال نموده و راه اندازی خط تولیدPOSهایBitel را پیشایش به شرکت تبریک گفتند.

بازدید از خط تولید خودپرداز،ATM Guard، کیوسک و ... بخش دیگر این دیدار بود . فرآیند تولید و مونتاژ دستگاهها از ابتدا تا کنترل کیفیت ، تولید درخت کابل ، برد و ... ، تولید انواع بدنه خودپردازهای سالنی و دیواری ، تولید انواع کیوسک های سالنی ، دیواریTTW، مینی کیوسک ، کیوسک پمپ بنزین و .... ، همچنین انبار قطعات و تجهیزات و انبار پای کار نیز مورد این بازدید قرار گرفت.
 
آقای اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین از وجود کارخانه ای با این حجم تولید و تنوع محصولات در داخل کشور و تکیه بر توسعه دانش بومی ابراز رضایت و خشنودی نمودند.
شایان ذکر است که این دیدار در شرایطی صورت پذیرفت که شرکت فرادیس البرز علاوه بر فروش و پشتیبانی 50 دستگاه خودپردازWincor 285 دیواری در بانک ایران زمین، با دستگاه های کیوسک بانکی ،در تجهیز شعبه دیجیتال مرکز خرید مگامال تهران نیز با بانک همکاری دارد.
.

خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما