جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1396/11/30 دوشنبه
بیستمین سال رتبه‏بندی شرکت‏های برتر ایران(IMI-100)
براساس آخرین ارزیابی‏ها و گزارش سازمان مدیریت صنعتی، در بیستمین سال رتبه‏بندی شرکت‏های برتر ایران(IMI-100)  که براساس اطلاعات مالی در زمینه‏های مختلف صورت می‏گیرد، شرکـت داده ورزی فرادیس البرز در ششمین سال حضور در ایـن رتبه‏بندی به لحاظ میزان فروش و درآمد حاصله در بین صد شرکت سوم، با 20 پله صعود نسبت به سال گذشته ، موفق به کسب رتبه 267 گردید. همچنین بنا به ارزیابی های صورت گرفته در گروه رایانه و فعالیت های وابسته نیز شرکت داده ورزی فرادیس البرز موفق به کسب رتبه 19 پس از شرکت هایی چون ، شرکت خدمات انفورماتیک ، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) شده است.
این موفقیت را که حاصل تلاش جمعی و همدلی مدیران و کارکنان شرکت است، به همکاران محترم تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق روزافزون در راستای دستیابی به اهداف برنامه‏ریزی شده  مسئلت می‏نمائیم.
بر اساس این رتبه‏بندی، شرکت خدمات انفورماتیک در جایگاه نخست «شاخص فروش» صد شرکت برتر قرار گرفت.
در این دوره از همایش بیش از 900 شرکت واجد شرائط بودند که بر اساس 33 شاخص از جمله میزان فروش، فروش سرانه، ارزش افزوده، میزان دارایی، تعداد کارکنان، رشد اشتغال، سودآوری، رشد صادرات و همچنین نسبت پوشش هزینه بهره و ... مورد نقد و بررسی قرار گرفته اند.
هدف از رتبه بندی شرکتهای برتر ایران شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکتهای ایرانی و رتبه بندی آنها از نظر میزان تاثیر گذاری دراقتصاد ملی با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی، است.


نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما