جدیدترین محصول شرکت فرادیس

آخرین اخبار و وقایع

1398/2/1 يكشنبه
حمایت شرکت فرادیس البرز از پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل

پایان کار پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت فناوری های مالی

اختتامیه پنجمین مراسم رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت فناوریهای مالی با حضور خانم دکتر داداندیش رئیس واحد،دکتر واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور،دکتر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فن آوری،دکتر قادری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری،دکتر عرب نیا معاون ارتباطات و بین الملل صندوق نو آوری و شکوفایی،دکتر ملکی فر معاون صندوق نو آوری و شکوفایی،دکتر خلیل ارجمندی مدیر عامل هلدینگ مالی و اقتصادی بانک سامان،دکتر عیسی زاده مدیر کل روابط عمومی بانک ملی، دکتر جواد عشقی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مدیران اقتصاد،دکتر احمد فاضلی عضو هیات علمی سازمان حسابرسی،دکتر رحیمی معاون پژوهش و فناوری ،دکتر پیشگر رئیس مرکز رشد و جمعی از اساتید گروه حسابداری واحد، در سالن همایش مجتمع آموزشی پیامبر اعظم(ص) برگزار گردید.

این مراسم با تلاوتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی و چندین کلیپ آغاز و سپس به ترتیب دکتر ناظمی معاون وزیر ارتباطات ، دکتر ملکی فر معاون صندوق نوآوری و شکوفایی  ودکتر قاسمی مدیر عامل شرکت 780 به عنوان سخنرانان این مراسم به ایراد سخنرانی درباره استارت آپ و ویژگیهای ایده تا عمل پرداختند.

در پایان مراسم ، هیات داوران با دقت و حساسیت خاص و پس از بررسی های لازم در بین شش تیم حاضر، تیم های برنده  اول تا سوم این دوره از مسابقات را اعلام نمودند که بر این اساس تیم حساب آنلاین به مقام اول، قلک مجازی رتبه دوم و حسابدار حواس جمع رتبه سوم  را از آن خود کردند.

پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در حوزه فناوری های مالی،فین تک در حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب انتخاب شدند و جوایزی از طرف اسپانسرهای پنجمین دوره رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل (شرکت داده ورزی فرادیس البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی)  دریافت نمودند.

بنا به این گزارش با همت معاونت پژوهش و فناوری  پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت فناوری های مالی، فین تک در حسابداری با حضور دکتر پروین داداندیش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران غرب، اعضای هیأت رئیسه، مدیران، اساتید، دانشجویان در سالن همایش مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 خانم دکتر داداندیش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک اعیاد شعبانیه، هدف از برگزاری استارتاپ را انگیزه بخشیدن به جوانان و دانشجویان دانست وی ضمن اعلام حمایت از ایده های برتر اظهار داشت: شناسایی، پرورش و حمایت ایده های خلاق و نوآور با بهره گیری از اساتید کارآفرین و صاحبان شرکتها در بستر کسب و کار قرار میگیرند و این آمادگی برای شرکت کنندگان ایجاد می شود تا استعدادهای خود را نمایان کنند.

وی افزود: هدف من و همکارانم در این چند سال مشارکت حداکثری اساتید و دانشجویان در تمامی فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و علمی بوده است و وجود این تعداد از اساتید و دانشجو در استار تاپ نشان از موقعیت این اهداف بوده است.

رئیس واحد به اهمیت استارت آپ اشاره و بیان کرد: هدف از برگزاری این برنامه ها،آشنا کردن دانشجویان با حوزه های کسب و کار جدید است و با دعوت از ایده پردازان و کارآفرینان موفق در پی آن هستیم که راه را برای شما دانشجویان هموار نماییم.

وی افزود: با تاسیس سرای نوآوری در آینده نزدیک،شاهد این خواهیم بود که هر روز بتوانیم دراین سرای علمی استارت آپ با موضوعات مختلف برگزار نماییم و با این کار کسب و کار نوین را رونق دهیم.

در پایان داداندیش جشن اصلی را انتخاب مسیر درست زندگی،پیدا کردن کسب و کار و آینده خوب برای دانشجویان دانست.

این رویداد که از ساعت 16 الی 21 شب مورخ  28 فروردین ماه برگزار شد دکتر ارجمندی مدیر عامل گروه مالی و اقتصادی سامان، دکتر معصومی از شرکت آریا مبنا بعنوان سخنرانان اصلی در حوزه کارآفرینی و کسب و کار و ویژگیهای اصلی استارت آپ توضیحاتی را ارائه دادند.

سپس دانشجویان با انگیزه های بالا ایده خود را مطرح کردند، نزدیک به یک ساعت زمان برای ارائه ایده ها صرف گردید که نهایتاً  55 ایده از طرف شرکت کنندگان مطرح و به داوری گذاشته شد.

دکتر ناظمی معاون وزیر ارتباطات به عنوان اولین سخنران پنجمین مراسم رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل

دکتر ناظمی به ویژگیهای موفقیت و موفق بودن انسانها در پردازش ایده های نوپرداخت و اظهار کرد: باید ببینیم انسانهای موفق دارای چه ویژگی و خصوصیاتی هستند؟ یکی از ویژگیهای اصلی این افراد رویا پردازی می باشد و افراد مانند والت دیسنی،استیو جابز و در عالم سیاست مارتین لوتر کینگ دارای این خصوصیات بودند و همه ما انسانها دارای این ویژگی مهم هستیم و ما باید بتوانیم انسانهای باور پذیر،مهییج،بی باک، و در کنار آن دارای رویا و امیدباشیم و این رویا  با تلاش و پشتکار قابل تحقق است.

معاون وزیر ارتباطات و فن آوری به ویژگیهای استارت آپ اشاره و بیان داشت: رویداد امروز به این معنی نیست که همه شما باید کارآفرین یا تولید کننده اپلیکیشن باشید،بلکه این رویداد باید چشم انداز وچهارچوب فکری و روحیه شما راتغییر دهد، به شما مهارت ارائه ایده نو،مهارت جمع کردن پشتیبانان ایده، مهارت تسریع و تشریح ایده را بدهد و استارت آپ مهارتی است که باید بیاموزیم و ما اینجا هستیم که باید بتوانیم این رویاها را تقویت کنیم و امیدوارم در این رویداد همه مهارتها،چشم اندازها و تغییرات اتفاق بیافتد.
در پایان این مراسم نیز از شرکت داده ورزی فرادیس البرز به منظور حمایت از پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل  تقدیر و تشکر بعمل آمد.
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (portalguest)


مجری سایت : شرکت سیگما